Одеське срібло AFC NRG

31 Авг 2016

27 серпня команда AFC NRG прийняла участь в I Всеукраїнському Кубку Незалежності серед жіночих команд, який пройшов в м. Одеса. В турнірі прийняли участь 6 команд: ДЮФК «Атлетик» (Одеса), ОНАПТ (Одеса), «Бригантина» (Северінівка), «Мрія-2006» (Анан’єв), AFC NRG (Київ) та TESLA (Харків).

Команди були розділені організаторами на дві групи.

Таким чином нашим дівчатам в суперники дістались ОНАПТ та Бригантина. Кожній команді потрібно було зіграти два матчі по два тайми тривалістю 10 хвилин та перервою 5 хвилин. За результатами зустрічей розподілялись місця в групі та визначалась подальша боротьба за призові.

Команда AFC NRG впевнено виграла обидва протистояння в своїй групі.

З результатами: ОНАПТ - AFC NRG – 0:3 та Бригантина - AFC NRG – 1:3, що дало змогу зайняти перше місце в групі та вийти у фінал змагань.  В іншій групі перше місце зайняла команда з Харкова – TESLA, яка не помітила ніяких перешкод йдучи до своєї мети. Тож фінал передбачав бути цікавим.

Перед початком вирішального матчу до майданчика підтягнулись звичайні перехожі, які прогулювались поруч та приєднались до свята футболу як вболівальники.Сам фінал видався видовищним, бойовим, тактично цікавим та насиченим емоційно, жодна з команд не хотіла поступатись. На жаль для AFC NRG рахунок в зустрічі відкрила саме харківська команда, але не без допомоги наших гравців. Намагаючись перехопити прострільну передачу з кутового, гравець команди AFC NRG зрізала м’яч у власні ворота, тож автогол та 0:1. Після цього прикрого моменту, киянкам довелось розкриватись та більше атакувати ворота харків'янок, що давало змогу суперницям будувати контратакуючу гру та грати на утримання рахунку. Все ж того вечора удача була не на стороні нашої команди, в одній з контратак TESLA забила ще один м’яч, що й вирішило долю протистояння 0:2. Та відзначимо, що незважаючи на результат, дівчата з AFC NRG боролись до фінального свистка і тримали в напрузі глядачів, які щиро підтримували команду.

Тож від дружньої сім’ї NRG вітаємо команду TESLA з Харкова з перемогою та запрошуємо на реванш до Києва.

Дякуємо глядачам за несамовиту підтримку, організаторам та Одесі за теплий прийом і чудовий турнір. Особлива подяка Францескевичу Леоніду – сил, натхнення та здійснення всіх мрій, завдяки таким людям жіночий футбол приречений на успіх! Наших дівчат вітаємо з сріблом  - AFC NRG ви найкращі!

Більш детальніше про турнір, ви зможете прочитати на сайті організаторів турніру.